Ta strona używa plików Cookies. Są one potrzebne do poprawnego działania strony. W dowolnej chwili możesz je zablokować w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Peter Lynn Leopard 2016

Leopard-16.jpg

Leopard stanowi rozwiązanie dla snowkiterów, którzy szukają skrzydła szybkiego, z dobrą windą, ale jednocześnie łatwego w prowadzeniu. Peter Lynn tworząc ten model, połączył klasyczną formę latawca otwartokomorowego, z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Jeszcze parę lat temu nikt nie przypuszczał, że Peter Lynn zacznie robić otwartokomorowe latawce z depowerem. Marka do tej pory kojarzona z nietypowymi konstrukcjami typu Twin Skin (jak legendarny Phantom), zaskoczyła pierwszy raz wypuszczając na rynek latawce LEI (Escape i Fury). Później, pojawił się Lynx, a ostatecznie pierwsza generacja Leoparda.

Aktualnie rodzina latawców nowozelandzkiego producenta, obejmuje praktycznie każdy rodzaj skrzydła. Począwszy od latawców do nauki, poprzez wymagające i bardzo agresywne skrzydła do wyścigów buggy, skończywszy na pompkach i komorowych depowerach.

Leopard stoi praktycznie na szczycie konstrukcji Peter Lynna. W tym roku czasza przeszła gruntowne przeprojektowanie. Poprawiono profil i kształt krawędzi natarcia. Krawędź natarcia została uzbrojona w specjalne wstawki z włókna szklanego, dzięki czemu skrzydło jest bardziej aerodynamiczne.

Producent zapewnia, że nowy Leopard jest niezwykle wydajnym skrzydłem. W warunkach słabo wiatrowych, jest na tyle szybki, aby generować moc z samego przemieszczania się po oknie wiatrowym. Przy mocniejszym wietrze natomiast, można poczuć jego ostre pazury. Niesamowite przyspieszenia, winda i hangtime. To właśnie jest Leopard. Nie ważne, czy chcesz sobie po prostu pojeździć, czy zaliczyć sesję długich i wysokich lotów. Ten latawiec pozwoli Ci robić to, na co masz w danej chwili ochotę.

Latawiec jest dostępny w rozmiarach 7, 9, 11 oraz 13,5 m.kw, w wersji KO lub RTF.

Peter Lynn Leopard 2016 dostępny jest już w sklepie Latawki.pl

leopard_windrange_kopia.jpg

tlokitepedia